Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Odpočívající dívčí akt, nesignováno, oboustraně popsáno autorem, tuš a akvarel/papír, 22 x 30,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |